INSTALACE OSVĚTLENÍ

Instalaci osvětlení provádíme v rodinných domech, bytech, kancelářích, obchodech, lékařských zařízeních, podzemních garážích, výrobních a skladových halách, montáž veřejného osvětlení, venkovního osvětlení a osvětlení sportovišť včetně dodávky a instalace stožárů a výložníků.

Naši technici jsou dokonale proškoleni a znají detailně nejen naše svítidla a jejich specifika, ale i požadavky našich zákazníků, kteří obvykle patří k nejnáročnějším. Zajistíme nejen instalaci našich produktů, ale i realizaci kompletních elektro rozvodů, dodávku regulačních systémů, instalačních materiálů atd.

Projekty na míru

Hodláte instalovat ve své firmě, restauraci, hotelu či výrobním provozu i kancelářích LED osvětlení a hledáte firmu která vám je schopna zrealizovat celé řešení? Spolehněte se na nás. Projekty osvětlení na míru vám navrhneme, vytvoříme kalkulace návratnosti za uspořenou elektrickou energii a zrealizujeme na klíč.

LED osvětlení od plánů až po instalaci dokážeme realizovat ve velmi krátkém čase s garantovanou kvalitou jak produktů, tak samotné práce. S našimi projektanty i designéry vám  zajistíme špičkově odvedenou práci, se kterou budete na výsost spokojeni. Projekty na míru je naše výsostná disciplína, se kterou je spokojeno již mnoho významných klientů, prohlédněte si naše reference.

Chci instalaci osvětlení od LEDprofes

 

Zavolejte na číslo +420792300861 nebo nám zanechte vaše telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.