Battery Box

Chytrý solární bateriový systém pro váš dům

Naše společnost je zařazena do tohoto unikátního projektu. Produkt o kterém mluví celý svět, a který se vyrábí u nás v Českých Budějovicích. Připravíme pro Vás kompletní nabídku a následně provedeme montáž celého projektu. Spolupracujte s námi od začátku do konce, vyplatí se Vám to. Chceme o Vás pečovat.

Naše společnost se zaměřuje na úsporné LED zdroje a pomáhá Vám šetřit peníze za elektřinu nižší spotřebou. Nyní je tato myšlenka posunuta na novou úroveň tímto jedinečným produktem CBB (CES BATTERY BOX). Elektřinu po většinu roku úplně zdarma? Přesvědčte se sami.

Jak to funguje?

Výše podpory v podoblasti NZÚ C.3

Podoblast
podpory
Typ Systému Výše podpory
(Kč/dům)
C.3.4 Solární FV systém bez akumulace elektrické energie s tepelným využitím přebytků a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1 55 000
C.3.5 Solární FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1 70 000
C.3.6 FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 3 000 kWh.rok-1 100 000
C.3.7 FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 4 000 kWh∙rok-1 150 000

Třífázový hybridní sytém CES BATTERY BOX

Systém umožňuje úplnou nebo částečnou nezávislost na distribuční síti elektrické energie a je kombinací ostrovního systému OFF-GRID s klasickou fotovoltaickou elektrárnou ON-GRID, přičemž je využíváno výhod obou systémů.

Hlavní předností systému CES BATTERY BOX je, že dokáže pracovat s využitím distribuční soustavy a stejně tak i v případě jejího výpadku. Hlavním cílem je energetická nezávislost na distribuční soustavě a maximální využití vyrobené elektrické energie s vlastní implementovanou optimalizací. Jedná se tedy o síťovou elektrárnu s vlastním bateriovým bankem, která je schopna dodávat elektrickou energii nezávisle na distribuční síti.

Systém slouží kromě kontroly a úspory nákladů za elektrickou energii také jako významný prvek v otázce energetické bezpečnosti – vaši domácnost nebo podnikání díky akumulované energii chrání před nenadálými výpadky elektrické energie.

Zařízení má tlačítko SafetyStop pro okamžité odpojení v případě nouze. Kapacitu bateriového banku lze variovat podle potřeb vaší domácnosti, životnost baterií může být díky speciálnímu režimu zapojení delší až o 15%. Systém lze ovládat prostřednictvím dotykového displeje. Třífázové řešení zahrnuje měření po fázích, přičemž každá z fází je regulovatelná v rozmezí 0-100%.

U modelu PREMIUM lze stav nabití baterií jednoduše vizuálně detekovat díky zabudovanému světelnému LED pásu. Program 3F HOME PREMIUM neustále vyhodnocuje veškerá data o výrobě, včetně uživatelem nastavených priorit spotřeby a informací o předpovědi počasí, dle nichž volí optimální režim hospodaření s elektrickou energií a její distribuci v rámci aktuální poptávky na různých místech domácnosti.

Chci ČEZ Battery Box

 

Kontakt

Infolinka

+420 800 888 952

E-mail

info@ledprofes.cz