FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Fotovoltaické elektrárny na míru a s dotací

Pro úspory vaší domácnosti není potřeba extra výkonná fotovoltaická elektrárna, jelikož se nyní nevyplatí prodávat přebytečnou elektřinu do sítě. Naprostou prioritou je veškerou vyrobenou elektřinu spotřebovat efektivně a účinně. Přebytečnou energii lze akumulovat do domácí baterie či do zásobníku s vodou, kde na vás energie v podobě teplé vody počká na pozdější využití.

 

Výhody fotovoltaické elektrárny  • Výrazné úspory za energie až 70 %.
  • Vyšší energetická soběstačnost vaší domácnosti.
  • Možnost snížení počáteční investice díky státní dotaci.
  • Rychlá a stálá návratnost investice.
  • Dlouholetá životnost solárních panelů.
  • Ekologicky šetrné řešení.
 

Dotace na fotovoltaickou elektrárnu

Nenechte si utéct příležitost snížit počáteční investici do fotovoltaiky. V rámci dotačního programu Nová zelená úsporám máte možnost získat zpět až polovinu vynaložených nákladů na fotovoltaické a solární systémy.

  • 35 000 – 150 000 Kč na fotovoltaiku
  • Zvýhodnění 10 % pro domy v Ústeckém, Karlovarském a Moravskoslezském kraji
  • Zrychlení finanční návratnosti již na 6-7 let

Realizace

Výběr z našich realizací

Varianty instalací fotovoltaické elektrárny

bateri

S akumulací do baterie

Domácí bateriové úložiště slouží pro akumulaci přebytků elektřiny z fotovoltaiky. Baterie zajišťují cyklický provoz vašeho solárního systému. Hlavní výhodou pořízení solárních panelů s baterií je uchování vyrobené elektřiny, kterou nejste schopni spotřebovat ihned. Večer, v noci či brzo ráno, kdy ještě není dostatek slunečního svitu, máte možnost využít uloženou energii z vašeho vlastního zásobníku elektrické energie. Záložní baterie vaší domácnosti ovšem zajistí nejen plynulý chod, ale hlavně vysoké úspory.
pngtree-vector-full-battery-icon-png-image_762950

S tepelným čerpadlem

Tepelné čerpadlo dokáže během dne ohřát teplou užitkovou vodu do akumulační nádrže na dostatečnou teplotu, abyste mohli tuto vodu využít během večera. Ovšem díky solární energii s minimálními náklady. V létě naopak můžete chladit váš interiér či ohřívat vodu v bazénu. Všechny výhody obou zařízení jsou propojené v jednom systému Tengeo Powerheat, který se postará o nejefektivnější využití solární energie a hospodárný provoz vaší domácnosti.
 
voda

S akumulací do vody

Fotovoltaická elektrárna vyrábí nejvíce energie v dopoledních hodinách, kdy je sluneční svit nejsilnější. Pokud spotřebiče ve vaší domácnosti vyrobenou energii nespotřebují, jedna z možností, jak přebytek využít, je ohřev vody.

Chci fotovoltaickou elektrárnu

 

Kontakt

Infolinka

+420 800 888 952

E-mail

info@ledprofes.cz