BATTERY BOX

S NÁMI SVÍTÍTE ZDARMA!

Naše společnost je zařazena do tohoto unikátního projektu. Produkt o kterém mluví celý svět, a který se vyrábí u nás v Českých Budějovicích.

Pro cenovou kalkulaci nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na michal.mares@ledprofes.cz

Třífázový hybridní sytém CES BATTERY BOX

Systém umožňuje úplnou nebo částečnou nezávislost na distribuční síti elektrické energie a je kombinací ostrovního systému OFF-GRID s klasickou fotovoltaickou elektrárnou ON-GRID, přičemž je využíváno výhod obou systémů. Hlavní předností systému CES BATTERY BOX je, že dokáže pracovat s využitím distribuční soustavy a stejně tak i v případě jejího výpadku. Hlavním cílem je energetická nezávislost na distribuční soustavě a maximální využití vyrobené elektrické energie s vlastní implementovanou optimalizací. Jedná se tedy o síťovou elektrárnu s vlastním bateriovým bankem, která je schopna dodávat elektrickou energii nezávisle na distribuční síti. Systém slouží kromě kontroly a úspory nákladů za elektrickou energii také jako významný prvek v otázce energetické bezpečnosti – vaši domácnost nebo podnikání díky akumulované energii chrání před nenadálými výpadky elektrické energie. Zařízení má tlačítko SafetyStop pro okamžité odpojení v případě nouze. Kapacitu bateriového banku lze variovat podle potřeb vaší domácnosti, životnost baterií může být díky speciálnímu režimu zapojení delší až o 15%. Systém lze ovládat prostřednictvím dotykového displeje. Třífázové řešení zahrnuje měření po fázích, přičemž každá z fází je regulovatelná v rozmezí 0-100%. U modelu PREMIUM lze stav nabití baterií jednoduše vizuálně detekovat díky zabudovanému světelnému LED pásu. Program 3F HOME PREMIUM neustále vyhodnocuje veškerá data o výrobě, včetně uživatelem nastavených priorit spotřeby a informací o předpovědi počasí, dle nichž volí optimální režim hospodaření s elektrickou energií a její distribuci v rámci aktuální poptávky na různých místech domácnosti.

Využijte výhodné dotace.

Výše podpory v podoblasti NZÚ C.3

Podoblast
podpory
Typ Systému Výše podpory
(Kč/dům)
C.3.4 Solární FV systém bez akumulace elektrické energie s tepelným využitím přebytků a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1 55 000
C.3.5 Solární FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1 70 000
C.3.6 FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 3 000 kWh.rok-1 100 000
C.3.7 FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 4 000 kWh∙rok-1 150 000

Technické specifikace ke stažení zde